UMA MEKK XIV SUURLAAT toimus 07.10 Võru linna keskväljakul!

UMA MEKK laadal käiakse kauplemas eelkõige Vana-Võrumaal ja selle lähiümbruses kasvatatud talutoodanguga. Laadal oli eraldi ala UMA MEKK võrgustiku liikmetele ning mahetootjatele.

Esindatud oli ka kohalik käsitöö.

Pakkumises oli piima- ja lihatooted, puu- ja köögiviljad, maitse- ja ravimtaimed, hoidised-moosid, mesi ja maiustused, jahud-helbed ja muidugi karastusjoogid, mahlad ning kangemad joogid.

Ürituse FB lehekülg: Facebookis

Infoks kauplejatele!

Registreerimine laadale: https://forms.gle/D3q4GuzAJrPvuFYWA

  • Müügiplatsi hind Uma Mekk võrgustiku liikmetele ja Mahetootjatele on 15€+KM/meeter. Teistele kauplejatele kehtib hind 20€+KM/meeter.
  • Laadal pakutav kaup peab olema toodetud vähemalt 50% eestimaisest toorainest (kehtib toidu ja joogi kategooriale). Eelistatud on eelkõige Vana-Võrumaal ja selle lähiümbruses kasvatatud toodangu väärindajad ja kohalik toiduga seotud käsitöö.
  • Registreerimisvormi täitmine ei taga automaatselt laadal osalemist. Laadal osalemise tagab Teie e-postile saabunud kinnituskiri ja õigeaegne arve tasumine.
  • Registreerimine laadale lõpeb 25.09.2023. Seejärel vaadatakse taotlused üle ning kauplejatega võetakse vajadusel ühendust.