Ulgumaa talu pakub toidusuveniire, mis on valmistatud peamiselt Haanjamaa puhtast loodusest ja koduaedadest saadud toorainest. Tooted on ilma säilitusaineteta, valmistatud traditsioonilisel viisil.

UMA MEKK toodete valik:

  • Toorsiirupid (peamiselt ravimtaimedest metsast ja niidult): kuusevõrse, nurmenuku, pärnaõie, angervaksa ja ebaküdoonia siirupid
  • Moosid: murakamoos, pohlamoos, metsavaarikamoos, kuningannamoos (metsvaarikas+ metsmustikas), põldmarjamoos, vaarikamoos mustsõstraga
  • Kuivatatud kukeseened
  • Kuivatatud ebaküdoonia viilud
  • Fermenteeritud põdrakanepi tee IVANTŠAI
Tellimustööna (ette tellimisel) pakume: potisai, pesto, tervisemoos TSÄHMÄK

Tasumise võimalused: ülekandega, sularahas, pangalingi kaudu e-poes

Tarne:  kojuvedu,  kätte saamine ettevõtte tegvuskohas, pakiautomaadid

Lisaks toidutoodetele tutvustame eluolu Ulgumaal, kohalikku loodust ja kultuuripärandit, samuti grööni koerte tõugu, selle ajalugu ja polaaralade kombeid, tavasid, uurimise ajalugu. Meie teenused: tegevused koertega, tutvumine kohaliku looduse ja kultuuripärandiga. Meie teenused: koerandusturism, korilusturism.

Meile on oluline ökoturismi põhimõtete järgimine, kohalike toorainete kasutamine (kohalikelt tootjatelt, ilma säilitusaineteta, puhtast loodusest, traditsioonilisel viisil), võimalikult algupäraste võtete kasutamine (algupärane koeratõug, autentsed võtted, söögid, tavad).


pille.saarnits@gmail.com

+372 52 33 848

Koduleht