Avaldatud: 4 mai, 2022

Baltimaade suurim kodu- ja eksootiliste loomade, lindude ja mere- ning tiigikalade näitus, mida toetab aiandus- ja käsitöölaadat koos suure toidutänava ja lastealaga.
.
AVATUD
10.00-18.00 reedel
9.00 – 17.00 laupäeval
9.00 – 16.00 pühapäeval
.
Lisainfo laada kohta leiad kodulehelt: SIIT  või  Facebooki lehelt: SIIT
.
TOIDUTÄNAV – Uma Mekk talud ja väiketootjad leiad kalade juurest Toidualleelt.
Mõnusaks ajaveetmiseks ja kõhutäitmiseks on näituslaadal külastajate poolt väga hinnatud toidutänav, kus pakutakse mitmekülgseid kodumaiseid toiduaineid ja tooteid.
LOOMANÄITUS
Maaelu näituse puhul on tegemist Baltimaade suurima kodu- ja eksootiliste loomade, lindude ja mere- ning tiigikalade näitusega, mis annab suurepärase võimaluse tutvuda Eesti maaeluga, koos annuse eksootikaga.
AIANDUSLAAT
Aianduslaat on suunatud ennekõike kodude ja aedade sisustamisele. Esindatud on väga rikkalik kodumaine seemne-, taime-, lille-, vilja-, ilupuude ja -põõsaste istikuvalik ning õuekujunduskaupade valik. Aedniku nõuanne on parim väetis.
KÄSITÖÖLAAT
Luigele tulevad käsitöömeistrid üle Eesti. Puit- ja metallkäsitöö, kreaamika, villast ja nahast käsitöö. Tervisetooted, looduskosmeetika, autoriehted ning -riided. Kingitused emale.
LASTEALA
Lastele toimuvad vahvad võistlused. Loomulikult on väikestele ka ponisõit, erinevad batuudid, gyroskoop, karussell ja skyjump ning veeatraktsioonid. Kes soovib tibu, kana, küüliku või kitsetallega poseerida, siis see võimalus on samuti olemas.
.
PILETID
Täiskasvanu 10€ (*7€)
Pere 25€ (*15€)
Laps, õpilane, tudeng, pensionär (*5€)
3-aastased ja nooremad lapsed pääsevad näitusele koos vanemaga tasuta