Avaldatud: 11 märts, 2024

UMA MEKK kohvikute ja restoraninädal toimub sellel kevadel juba 9. korda. Projektist on aastate jooksul osa võtnud ligi 20 kohalikku toitlustuskohta pakkudes parimaid pärleid kohalikust toorainest!UMA MEKK kohvikute ja restoraninädal on alati hästi vastu võetud ning see on suurepärane võimalus kohalikel ettevõtjatel koostööks.

Sellel kevadel üllatab restoraninädal uue konspetsiooni ja nimega: UMA MEKK Kevadgurmee 03.05 – 12.05!

Üritusest osavõtmiseks on kaks varianti:

  1. Restoran pakub UMA MEKK Kevadgurmee 3-käigulist õhtusööki 10 päeva jooksul, hinnaga 32€. Iga käigu tooraine peab olema vähemalt 50% kohalikust Vana-Võromaa piirkonnast (v.a. lihatooted, mis peavad olema Lõuna-Eesti piirkonnast). Kokku osaleb 10 restorani.
  2. UMA MEKK Kevadgurmee eriüritus, kus tooraine on kohalik ning lisaks õhtusöögile pakutakse ka elamust. Eriürituse korraldab Uue-Saaluse veinitalu koostöös Ulgumaaga.

Projekt on rahastatud meetmest PEEK (Atraktiivne piirkondlik ettevõtlus- ja elukeskkond) ja plaanitavad tegevused lähevad ettevõttele arvesse vähese tähtsuse abina. Omaosalus projektist tuleb katta UMA MEKK Kevadgurmee osalejatel, täpsem info aadressilt info@umamekk.ee.

Kevadgurmee menüüde ja restoranide kohta saab täpsemalt lugeda siit!