UMA MEKK VIII SUURLAAT laupäeval, 11. novembril 2017 kell 9.00-15.00

Laadale tulevad kauplema eelkõige Vana-Võrumaal ja selle lähiümbruses kasvatatud talutoodangu väärindajad. Mekitakse, ostetakse ja müüakse puu- ja köögivilju, maitse-ja ravimtaimi ning Võrumaale omaseid toidukaupu. Toidule lisaks on laadalettidel söögitegemiseks, pakendamiseks ja pakkumiseks vajalik kohalik käsitöö: pakendid, nõud, tekstiilid ja muu asjakohane.

Lisainfo telefon 56455088
uma.mekk@gmail.com

Tähelepanu!

  • Kauplejatel vajalike lubade, tõendite, dokumentide olemasolu ja teavituste ning kooskõlastuste eest (s.h. alkoholimüügi luba) vastutab kaupleja ise.
  • Kauplejal on vaja kaasa võtta oma laud, elektritarbijatel oma pikendusjuhe ja prügikast.
  • Spordikeskus avab uksed kauplejatele kauba sisse toomiseks 12. novembri hommikul kell 7.00. Pärast kell 8:30 ei saa suuri koguseid müügisaali juurde tuua.
  • Laadakorraldajatel on õigus mittesobivat kaupa laadale mitte lubada või see laadalt kõrvaldada.
  • Laadakorraldajad paluvad kauplejatel korraldada müük nii, et müügilaual jätkub kaupa või informatsiooni laadal lõpuni ehk kella 15-ni. Laadalt saab kaupleja kaupa ja müügilaudu ära viima hakata alates kella 15-st.
  • Lahkudes laadalt palume jätta oma müügiplats maha puhtana.

UMA MEKK VIII Suurlaada korraldamist toetatakse Euroopa Liidu meetmest „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ Võru maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammist.