UMA MEKK XII SUURLAAT on selleks korraks peetud!

Oli hea, tore ja võimas laat. Kohtumiseni järgmise aasta sügisel!

***                                               ***                                                  ***

Seekord on laat erilisem kui kunagi varem, veelgi suurem ja mitmekesisem.

Esmakordselt on esindatud eraldi alal ka mahetootjad ja toimub MAHETURG ´Mahe ja Muhe´.

Laadale tulevad kauplema Vana-Võrumaal ja selle lähiümbruses kasvatatud talutoodangu väärindajad. Laadal on esindatud toidu-ja joogikaup, mahe- ja ökotooted, mis on valmistatud vähemalt 50% eestimaisest toorainest. Esindatud on ka toiduga seotud eestimaise käsitöö pakkujad.

PARKIMINE KÜLASTAJALE

Ürituse piirkonnas on liikluse muudatusi. Soovitame laadale autoga saabujatel kasutada järgmisi parkimisvõimalusi:

  • Vabaduse väljaku parkla
  • Jüri tänava äärsed parkimiskohad
  • L. Koidula tänava äärsed parkimiskohad
  • Lembitu tänava teenindusmaja esine
  • Linnavalitsuse sisehoov
  • Vee tänava parkimiskohad

Parklate leidmist hõlbustab allolevalt lingilt avanev kaart
https://kaart.delfi.ee/?bookmark=d6beafcb20b38399eee6745e047ddb95

Infoks kauplejatele!

  • Müügiplatsi hind Uma Mekk võrgustiku liikmetele ja Mahetootjatele on 10€+KM/meeter. Teistele kauplejatele kehtib hind 15€+KM/meeter.
  • Laadal pakutav kaup peab olema toodetud vähemalt 50% eestimaisest toorainest (kehtib toidu ja joogi kategooriale). Eelistatud on eelkõige Vana-Võrumaal ja selle lähiümbruses kasvatatud toodangu väärindajad ja kohalik toiduga seotud käsitöö.
  • Registreerimisvormi täitmine ei taga automaatselt laadal osalemist. Laadal osalemise tagab Teie e-postile saabunud kinnituskiri ja õigeaegne arve tasumine.
  • Registreerimine laadale lõpeb 30.09.2021. Seejärel vaadatakse taotlused üle ning kauplejatega võetakse vajadusel ühendust.

Lisainfo: umamekk.vtl@gmail.com