UMA MEKK XIII SUURLAAT toimus 08.10 Võru linna keskväljakul!

Uma Mekk Suurlaat XIII toimus Võru linna keskväljakul

8.oktoobril 2022 kell 10.00–15.00

UMA MEKK laadal käidi kauplema eelkõige Vana-Võrumaal ja selle lähiümbruses kasvatatud talutoodanguga. Laadal oli eraldi ala UMA MEKK võrgustiku liikmetele ning mahetootjatele.

Esindatud oli ka kohalik käsitöö.

Pakkumises oli piima- ja lihatooted, puu- ja köögiviljad, maitse- ja ravimtaimed, hoidised-moosid, mesi ja maiustused, jahud-helbed ja muidugi karastusjoogid, mahlad ning kangemad joogid.

Ürituse FB lehekülg: Facebookis

Infoks kauplejatele!

Registreerimine laadale on lõppenud!

  • Müügiplatsi hind Uma Mekk võrgustiku liikmetele ja Mahetootjatele on 15€+KM/meeter. Teistele kauplejatele kehtib hind 20€+KM/meeter.
  • Laadal pakutav kaup peab olema toodetud vähemalt 50% eestimaisest toorainest (kehtib toidu ja joogi kategooriale). Eelistatud on eelkõige Vana-Võrumaal ja selle lähiümbruses kasvatatud toodangu väärindajad ja kohalik toiduga seotud käsitöö.
  • Registreerimisvormi täitmine ei taga automaatselt laadal osalemist. Laadal osalemise tagab Teie e-postile saabunud kinnituskiri ja õigeaegne arve tasumine.
  • Registreerimine laadale lõpeb 26.09.2022. Seejärel vaadatakse taotlused üle ning kauplejatega võetakse vajadusel ühendust.